nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
14-06-2010

Правила утримання собак і котів у місті Скадовськ

1.Організації, установи, підприємства, незалежно від форм власності та підпорядкування, й окремі громадяни, які мають собак і котів, зобов’язані дотримуватись таких правил:

1.1. Утримувати собак тільки на ізольованій території /огороджених подвір’ях, ділянках, вольєрах/ або на прив’язі.

1.2. У комунальних квартирах собак і котів можна утримувати тільки за згодою всіх жителів, не допускати їх утримання у місцях загального користування /кухні, коридори, присходові майдан-чики, горища, підвали/, слід дотримуватись правил санітарії та гігієни.

1.3. Виводити собак на загальні подвір’я або на вулиці тільки на короткому ланцюжку або в намордниках. Без ланцюжків та намордників дозволяється утримувати собак при отарах і гуртах тварин, під час натаскування і на полюванні, на навчально-дресирувальних майданчиках, при оперативному використанні спеціальними організаціями.

1.4. Дитячі ясла та садки, дитячі оздоровчі центри та ін., а також лікувальні заклади можуть утримувати тільки сторожових собак на прив’язі в умовах, які виключають можливість спілкування з ними.

1.5. Про захворювання чи падіж собаки або кота негайно повідомити в установу ветеринарної медицини, а про випадки укусу людей чи тварин – у медичні і ветеринарні установи.

1.6. Щороку приводити собак для обстеження і щеплень проти сказу в термін і місця, що визначені місцевими органами влади і службою ветеринарної медицини.

1.7. Собак та котів, після придбання їх не пізніше, ніж через 5 днів, зареєструвати в організаціях комунального господарства, виконкомах селищних і сільських рад. У цей же термін або при досягненні тваринами тримісячного віку обов’язково робити щеп-лення проти сказу.

1.8. Службових і декоративних собак ставити на облік в організаціях Товариства сприяння обороні України, а мисливських – Товариства мисливців і рибалок.

1.9. Не допускати забруднення собаками, котами місць загального користування. Виводити вигулювати їх на пустирі, задні подвір’я та інші території, відведені для цього ЖЕКами, домоуправлінням; у всіх випадках забруднення після собак їх власники повинні прибирати негайно.

2. Громадянам забороняється утримання м’ясоїдних звірів. Інші звірі, у тому числі в зоокутках, можуть утримуватись лише з дозволу ветеринарної служби.

3. Працівники житлово-експлуатаційних контор /правлінь житлово-будівельних кооперативів/, коменданти і керуючі будинками зобов’язані стежити за своєчасною реєстрацією /перереєстрацією/ собак, які належать громадянам, і повідомляти в органи міліції та комунального господарства про власників, які порушують ці правила.

4. Керівники комунальних, м’ясопереробних, торгівельних підприємств та підприємств громадського харчування, ринків, керуючі будинками, а також окремі громадяни, власники будинків зобов’язані утримувати в належному санітарному стані території дворів, підприємств, ринків, майданчиків для вивезення сміття і вживати заходів, які б не давали можливості собакам і котам проникнути в підвали, на горища та інші нежилі приміщення.

5. Продаж, купівля, а також перевезення собак в інші області чи держави всіма видами транспорту дозволяється тільки за наявності ветеринарного посвідчення з відміткою про вакцинацію проти сказу не більш, ніж за 12 місяців, і не менш, як за місяць до цього.

6. Собаки, які не зареєстровані або зареєстровані, але знаходяться без власників на вулицях, ринках, у скверах та інших громадських місцях, а також бездомні коти, вважаються бродячими, їх відловлюють /або відстрілюють/ спеціальні бригади за межами населених пунктів.

7. Собаки, коти та інші тварини, які покусали людей або тварин, доставляються власником або спеціальною бригадою по відловлюванню у ветеринарний лікувальний заклад для огляду і карантину, який накладається на 10 днів. Собаки, коти, які повторно покусали людей через те, що їх власники не дотримувались правил, мають бути вилучені.

8. Контроль за правилами утримання собак і котів у відповідності з цими правилами покладаються на органи комунального господарства, міліції, санітарного та ветеринарного нагляду у межах їх повноважень.

9. Особи, які порушили ці правила, якщо порушення не тягне за собою кримінальної відповідальності, попереджаються або підлягають штрафу згідно зі статтями 107,154 і 166 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення».

Протоколи за порушення статті 107 названого Кодексу складаються фахівцями ветери-нарної медицини. Штраф у розмірі від 0,5 до 1 неоподатковуваного мінімуму доходів на громадян і від 3 до 6 на посадових осіб накладається головним інспектором ветеринарної медицини.

Протоколи про порушення статті 154 зазначеного кодексу складаються уповноваженими посадовими особами органів внутрішніх справ, виконавчих комітетів місцевих рад, місцевих органів державної виконавчої влади та розглядаються адміністративними комісіями за місцем проживання власника тварини. Порушення тягнуть за собою попередження або накладання штрафу на громадян від 1 до 3 неоподатковуваних мінімумів доходів і попередження, або накладення штрафу на посадових осіб – від 3 до 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті дії, що спричинили заподіяння шкоди здоров’ю людей або їх майну, та повторне протягом року вчинення порушення, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 3 до 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварин і на посадових осіб – від 4 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Протоколи про порушення статті 166 Кодексу складаються уповноваженими посадовими особами органів внутрішніх справ і розглядаються адміністративними комісіями за місцем проживання порушника. Порушення тягнуть за собою накладення штрафу від 4 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

10. У разі виникнення у місті захворювання тварин на сказ заходи по ліквідації захворювання проводяться у відповідності з «Інструкцією про заходи по боротьбі зі сказом тварин», затвердженою наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини України

від 15.03.94 р. №5, зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 31.03.1994р. №54/263.


О. ВАСИЛЬЄВ,
заступник міського голови

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa