Новини міста Скадовськ http://cityukraine.osp-ua.info/ Новини міста Скадовськ uaFri, 20 Sep 2019 03:00:58 +0300 <![CDATA[Скадовськ:Легендарне "рожеве" озеро на Херсонщині зникає на очах]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=124171 Wed, 18 Sep 2019 17:27:06 +0300 <![CDATA[У Скадовську відбудеться Перша Дитяча велогонка на Кубок Поліціі]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=124151 Tue, 17 Sep 2019 17:27:09 +0300 <![CDATA[Ухвалено судове рішення щодо 12 позовів до ДП «Скадовський морський торговельний порт» про стягнення заборгованості по зарплаті]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=124139 Mon, 16 Sep 2019 17:27:19 +0300 <![CDATA[Завершення збирання врожаю пшениці відсвяткували першим фестивалем "Пшеничне перевесло", започаткованим у селі Новомиколаївка Скадовського району]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=124082 Sat, 14 Sep 2019 17:58:57 +0300 <![CDATA[У Скадовську відбулися завершальні змагання районної Спартакіади школярів з пляжного волейболу]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=123265 Thu, 13 Jun 2019 17:27:15 +0300 <![CDATA[Причали порту Скадовськ пропонують в оренду]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=122831 Tue, 11 Jun 2019 17:27:04 +0300 <![CDATA[Під Скадовськом відкриють табір для закоханих у небо]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=122924 Wed, 24 Apr 2019 17:27:49 +0300 <![CDATA[Скадовськ:Не борщ і не вареники: Відомий кулінар назвав чотири по-справжньому українські страви]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=122062 Mon, 22 Apr 2019 17:27:44 +0300 <![CDATA[Скадовськ:На Херсонщині взялися за створення унікального заповідника]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=122412 Wed, 17 Apr 2019 17:27:51 +0300 <![CDATA[Скадовськ:Дикі тюльпани – ще одна унікальність Херсонщини]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=122845 Mon, 15 Apr 2019 17:27:33 +0300 <![CDATA[Скадовськ:Херсонська "міні-Голландія" збільшилася в 6 разів]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=122661 Thu, 28 Mar 2019 17:27:22 +0200 <![CDATA[Скадовськ:Запорозькі козаки і Чорне море. Імперська історіографія проти України]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=122612 Mon, 25 Mar 2019 17:27:44 +0200 <![CDATA[Скадовськ:Про проведення наради «Щодо затвердження плану дій з покращення рекреаційної діяльності на острові Джарилгач та Джарилгацькій затоці у 2019 році»]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=122567 Thu, 21 Mar 2019 17:27:13 +0200 <![CDATA[Скадовськ:Лікар невідкладних станів Ігор Писарчук: “Від знань у твоїй голові та навичок у твоїх руках залежить, чи буде жити людина”]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=122547 Wed, 20 Mar 2019 17:27:44 +0200 <![CDATA[Святкові концерти для жінок Скадовщини пройшли у клубних закладах району]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=122446 Thu, 14 Mar 2019 17:27:48 +0200 <![CDATA[Скадовськ:В окупованому Криму затримали архієпископа Климента]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=122364 Tue, 05 Mar 2019 17:27:43 +0200 <![CDATA[Скадовськ:Всесвітньовідомий Щедрик. Найцікавіші факти]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=121751 Thu, 28 Feb 2019 17:27:48 +0200 <![CDATA[Скадовський районний суд Херсонської області ухвалив вирок військовозобов’язаному, який ухилявся від проходження навчальних зборів]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=122269 Mon, 25 Feb 2019 17:27:01 +0200 <![CDATA[Скадовськ:Андрій Гордєєв привітав православних вірян зі святом Стрітення Господнього]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=122174 Fri, 15 Feb 2019 17:27:57 +0200 <![CDATA[Скадовчанка заплатила гроші шахраям за квартиру-привид]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=121802 Wed, 13 Feb 2019 17:27:04 +0200 <![CDATA[Безкоштовно здобути професію - реально. Інформує Скадовська філія обласного центру зайнятості]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=122108 Tue, 12 Feb 2019 17:27:12 +0200 <![CDATA[Багатообіцяючий старт олімпійських здобутків продемонстрували учні Скадовського району на Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=122033 Tue, 05 Feb 2019 17:27:00 +0200 <![CDATA[Скадовськ:Курсанти та студенти Херсонщини відсвяткували День Соборності України флешмобом]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=121927 Thu, 24 Jan 2019 17:27:48 +0200 <![CDATA[У Скадовську відзначали День Соборності України та прикрашали дерево роду]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=121903 Wed, 23 Jan 2019 17:27:42 +0200 <![CDATA[Хрещенські купання у Скадовську відбувались і в морі, і в басейні]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=121871 Tue, 22 Jan 2019 17:27:07 +0200 <![CDATA[Коляда Скадовськом йде!]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=121778 Thu, 17 Jan 2019 17:27:47 +0200 <![CDATA[Скадовськ:У прикордонній з Кримом Херсонщині створять "оборонні запаси"]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=121811 Tue, 15 Jan 2019 17:27:38 +0200 <![CDATA[Скадовськ:Чому Різдво Христове святкують 25-го грудня]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=121663 Wed, 26 Dec 2018 17:27:27 +0200 <![CDATA[Скадовськ:На острові Джарилгач розширять нацпарк і відновлять маяк]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=121500 Fri, 21 Dec 2018 17:27:22 +0200 <![CDATA[Скадовськ:Виявили унікальний курган зі скарбами різних цивілізацій]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=120999 Wed, 19 Dec 2018 17:27:16 +0200