Новини міста Скадовськ http://cityukraine.osp-ua.info/ Новини міста Скадовськ uaSat, 18 Sep 2021 11:10:04 +0300 <![CDATA[На Херсонщині вперше відсвяткували День борщу. Свій Борщ презентувала й Скадовська громада]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125266 Mon, 20 Sep 2021 17:27:57 +0300 <![CDATA[У Скадовському районі затримали киянина, який підпалив майно фермера]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125257 Tue, 14 Sep 2021 17:27:22 +0300 <![CDATA[У Скадовському районі затримали киянина, який підпалив майно фермера]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125256 Wed, 01 Sep 2021 16:15:20 +0300 <![CDATA[У Скадовському районі затримали киянина, який підпалив майно фермера]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125255 Wed, 01 Sep 2021 16:15:18 +0300 <![CDATA[День України відсвяткували в Міжнародному центрі «Скіфос» у Скадовську]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125243 Tue, 31 Aug 2021 17:27:23 +0300 <![CDATA[Скадовський порт поновлює перевезення]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125240 Sat, 31 Jul 2021 17:27:50 +0300 <![CDATA[Скадовськ:У Залізному порту людей атакують кокцінеліди]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125233 Fri, 30 Jul 2021 17:27:08 +0300 <![CDATA[У Скадовську з'явиться корабель-музей: його зроблять з корвета "Вінниця"]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125237 Tue, 27 Jul 2021 17:58:36 +0300 <![CDATA[Скадовськ:У Голій Пристані відбувся ХVIII Всеукраїнський благодійний фестиваль «Купальські зорі»]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125223 Wed, 14 Jul 2021 17:27:49 +0300 <![CDATA[Скадовськ:У межах НПП «Джарилгацький» вилучено браконьєрський улов на 5 мільйонів гривень]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125216 Thu, 24 Jun 2021 17:27:04 +0300 <![CDATA[Скадовськ:Голопристанщина історична: Катерина і Варвара]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125215 Tue, 01 Jun 2021 17:27:55 +0300 <![CDATA[Скадовськ:Добрі справи на благо громади]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125207 Fri, 28 May 2021 17:27:54 +0300 <![CDATA[Скадовськ:Добрі справи на благо громади]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125208 Thu, 06 May 2021 18:08:58 +0300 <![CDATA[Скадовськ:Прогноз погоди в Херсонській області на перші тижні травня]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125204 Fri, 30 Apr 2021 17:27:16 +0300 <![CDATA[Скадовські пляжі виставляють на конкурс щодо оренди]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125203 Thu, 22 Apr 2021 17:27:51 +0300 <![CDATA[Скадовські пляжі виставляють на конкурс щодо оренди]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125202 Fri, 16 Apr 2021 17:11:50 +0300 <![CDATA[Скадовськ:Вчені прогнозують, що до кінця 21 століття літо стане довшим і триватиме пів року]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125195 Mon, 12 Apr 2021 17:27:51 +0300 <![CDATA[Орендарі пляжів пропонували збільшити термін оренди, депутати - збільшити кількість піску на пляжах. Скадовськ готується до сезону]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125186 Wed, 31 Mar 2021 17:27:59 +0300 <![CDATA[Скадовськ:«Палали кров’ю дикі ружі... ». У Каланчаку відбулася прем’єра бібліовистави, приурочена до ювілейного дня народження Лесі Українки]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125174 Fri, 12 Mar 2021 17:27:55 +0200 <![CDATA[Цього року в Скадовську створять дивізіон Морської охорони]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125161 Fri, 26 Feb 2021 17:27:04 +0200 <![CDATA[Цього року в Скадовську створять дивізіон Морської охорони]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125160 Wed, 13 Jan 2021 18:16:00 +0200 <![CDATA[Новий рік у Скадовську зустрічали всією громадою]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125155 Mon, 11 Jan 2021 17:27:11 +0200 <![CDATA[Скадовські морпіхи підвели підсумки фізичної підготовленості особового складу]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125145 Thu, 31 Dec 2020 17:27:12 +0200 <![CDATA[Скадовськ:Уряд підтримав питання передачі дитячого табору “Білі крила” на баланс Міноборони]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125138 Fri, 30 Oct 2020 17:27:34 +0200 <![CDATA[Скадовськ:Роздуми на порозі виборів]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125110 Thu, 22 Oct 2020 17:27:32 +0300 <![CDATA[Скадовськ:Два схожих пограбування під час передвиборчої кампанії - випадковість?]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125121 Thu, 08 Oct 2020 17:27:53 +0300 <![CDATA[Скадовськ:Головне завдання партії ЄС на місцевих виборах – продемонструвати владі “95 кварталу”, що вони обрали хибний шлях розвитку]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125108 Wed, 16 Sep 2020 17:27:35 +0300 <![CDATA[Скадовськ:Коронавірус – не привід відмовлятись від планових щеплень дітям]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125033 Mon, 31 Aug 2020 17:27:24 +0300 <![CDATA[У Скадовську завершився перший етап Всеукраїнських змагань з футболу на кубок “Золотий колос України”]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125082 Thu, 27 Aug 2020 17:27:33 +0300 <![CDATA[Скадовськ:Заборона партнерських пологів під час карантину – законно чи ні?]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125094 Fri, 21 Aug 2020 17:27:42 +0300